IT-ENERGO

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Jesteś tutaj > Informatyka i Technika Informatyka Hosting

Hosting

Email Drukuj PDF

W dzisiejszych czasach, gdzie coraz większe znaczenie mają sprawnie działające usługi internetowe nie tylko szybka i niezawodna poczta elektroniczna ułatwiająca i obniżająca koszty kontaktów z partnerami biznesowymi, ale przede wszystkim coraz bardziej rozprzestrzeniające się internetowe aplikacje bazodanowe pozwalające np. na wyszukiwanie informacji, dokonywanie zakupów czy obieg dokumentów - bardzo duże znaczenie nabiera dobry hosting.

Naszą ofertę kierujemy bardziej do klienta biznesowego, a nie do masowego, dla którego zwykle najbardziej istotna cechą nie jest jakość i niezawodność usługi, a jedynie cena i teoretyczna pojemność konta.

hosting

Oferujemy usługi hostingowe w postaci :

  • Standardowego hostingu usług: www, email, php, mysql..
  • Serwerów VPS (Virtual Private Server) umożliwiających pełny dostęp do konta root. VPS posiada panel do samodzielnego zarządzania. Oferujemy również możliwość wykupienia serwera VPS w wersji managed (z zarządzaniem przez nas)

 

Naszą ofertę opieramy o sprawdzone rozwiązania Linuxowe oraz panel do zarządzania kontem - Webmin. Dzięki temu nasza oferta pozwala sprostać każdym Państwa oczekiwaniom.

Wszystkie serwisy i dane utrzymywane na naszych serwerach są bezpieczne, a klienci szybko i sprawnie będą mogli poruszać się wśród udostępnionych im plików i stron.

Nad wszystkim czuwają specjaliści, którzy doskonale wiedzą jak zadbać o to by Twoi klienci mogli Cię poznać i zawsze i wszędzie, gdzie mają dostęp do Internetu.

Oferty hostingowe przygotowywane są pod indywidualne potrzeby i wymagania klienta oraz wyceniane indywidualnie.

Gwarantujemy dostępność usługi na poziomie 99,9%.